Velká zelená osuška BIG o rozměrech 100 x 180 cm

Plážová osuška BIG o rozměrech 100 x 180 cm je vyrobená ze 100% bavlny, což znamená, že neobsahuje žádná přidaná vlákna. Díky tomu je při kontaktu s pokožkou velmi příjemná. Má výbornou savost, pevnost v tahu a skvělou hřejivost. Tato bavlněná osuška si zachovává své vlastnosti i po několikanásobném praní.

Technické údaje:

  • Rozměry: 100 x 180 cm
  • Materiál: 100% bavlna
  • Gramáž: 430g/m2

Osušku BIG můžete zakoupit na www.maliboo.cz

Obsah balení:

1 x osuška

Velká zelená osuška BIG

Naše plážová osuška je ideální volbou pro všechny, kdo chtějí strávit příjemný den na pláži nebo u bazénu. Díky rozměrům 100 x 180 cm si na ni pohodlně sednete nebo si s ní zakryjete celé tělo. Zelená barva osušky dodává pocit klidu a uvolnění, který je při každodenním shonu velmi potřebný.

Velká zelená osuška BIG detail

Vyrobená ze 100% bavlny má naše osuška vynikající savost, díky které dokonale vysuší Vaše tělo. Pevnost v tahu zajistí dlouhou životnost a skvělou hřejivost oceníte zejména v chladnějších měsících.

Pokud hledáte plážovou osušku vynikající kvality, která bude dobře sloužit po mnoho let, je naše osuška BIG tou pravou volbou. Její zelená barva potěší Vaše oči a kvalita Vaši pokožku. Objednejte si ji ještě dnes a připravte se na příjemný oddych na pláži nebo u bazénu!