Tyrkysová kameninová servírovací mísa COSTA NOVA MADEIRA 24 cm – kousek luxusu pro vaše stolování

Světlá tyrkysová barva v plážovém pojetí na sebe vždy upoutá pozornost. Kameninová glazurovaná servírovací mísa s černým zdobením a popraskaným efektem působí starožitně, a přesto se bude skvěle vyjímat v moderní rekreační chatě ve venkovském či námořnickém stylu. Tradiční tvar mísy je zvýrazněn kontrastním zdobením spodní části.

Kvalitní materiály, precizní zpracování

Výrobce COSTA NOVA dbá na kvalitu svých výrobků. Tuto servírovací mísu vyrobili z odolné kameniny, která je vysoce ozdobná a splňuje všechny potřebné hygienické parametry.

Tyrkysová kameninová servírovací mísa COSTA NOVA MADEIRA 24 cm

Využití servírovací mísy

Tato kameninová servírovací mísa je univerzální pomocník při přípravě a servírování pokrmů. Můžete ji použit pro servírování salátů, ryb, masových specialit, ale třeba i jako zdobný podnos pro pečivo. Mísa je vhodná do myčky nádobí, což oceníte při úklidu kuchyně.

Servírování ryb na tyrkysové kameninové misce

Koupit tyrkysovou kameninovou servírovací mísu COSTA NOVA MADEIRA 24 cm

Pokud si chcete dopřát kousek luxusu na vašem stolování, objednejte si nyní tyrkysovou kameninovou servírovací mísu COSTA NOVA MADEIRA 24 cm na stránkách www.sidonia.cz. Můžete si být jisti, že získáte kvalitní a dekorativní produkt, který vám bude sloužit po dlouhá léta.

Tyrkysová kameninová servírovací mísa COSTA NOVA MADEIRA 24 cm na stolování