Stylový talíř COSTA NOVA NÓTOS v béžovo-bílé barvě s kameninovým vzhledem


Stylový talíř COSTA NOVA NÓTOS

Kameninový talíř vás zaujme vysokým okrajem, který je zdůrazněn různorodou barvou a strukturou. Nótos je kvalitní talíř s jedinečným designem, který bude určitě ozdobou vašeho stolu. Béžová barva talíře s pískovým detailem působí velmi elegantně a harmonicky ladí s bílou glazurou, která celkově dotváří dojem kameninového vzhledu.

Lesklá bílá glazura s jemným pískovým detailem zvýrazní každý servírovaný pokrm. Nótos je velmi praktický talíř, který můžete využít k servírování pohoštění, obložených talířů, salátů i hlavních chodů. Díky vysokému okraji si můžete být jisti, že všechny chody budou na místě a talíř bude vypadat stále čistý a upravený, což se určitě hodí i při slavnostních příležitostech.

Béžová barva s pískovým detailem

Béžová barva s pískovým detailem

Béžová barva s pískovým detailem talíři dodává velmi decentní a příjemný vzhled. Kameninový vzhled s béžovou barvou učiní z Nótosu nejen praktický, ale i stylový kousek k vašemu jídelnímu stolu. Vysoce kvalitní keramika zaručuje dlouhou životnost talíře a jeho bezproblémové používání.

Velikost a údržba talíře

Nótos je vhodný pro podávání pro servírování pohoštění, obložených talířů, salátů i hlavních chodů. Velikost talíře je 28 cm, což je ideální pro servírování větších porcí. Všem pokrmům dodá na hodnotě a stylovém vzhledu. Talíř se bez problémů dá umýt v myčce a je vhodný do mikrovlnné trouby. Doporučujeme však zacházet se talířem s péčí a používat jemné prostředky při ručním mytí.

Pokud vás talíř COSTA NOVA NÓTOS zaujal, můžete si ho zakoupit na Esrom.cz, kde najdete i další produkty značky COSTA NOVA.