Sprchová baterie Tres Base-Tres Plus s podomítkovým tělesem chrom 21617701


Páková podomítková sprchová baterie s podomítkovým tělesem

Charakteristika produktu

má moderní a jednoduchý design, který skvěle zapadne do každé koupelny. Nabízí spolehlivý provoz a efektivní zvládání vodního toku. S touto baterií si užijete svůj sprchový zážitek naplno.

Vlastnosti produktu

  • Jednoduché ovládání
  • Odolná konstrukce
  • Snadná instalace
  • Moderní design

Materiál a provedení

Tento produkt je vyroben z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a spolehlivý provoz. Tres Base-Tres Plus s podomítkovým tělesem je k dispozici v chromovém provedení, což dodá vaší koupelně moderní vzhled.

Vhodné umístění

se hodí pro každou koupelnu, která má podomítkovou instalaci. Pokud hledáte spolehlivý produkt s moderním designem, je tato baterie tou správnou volbou pro vás.

Doporučené příslušenství

Doporučujeme si k baterii zakoupit sprchový set, který vám umožní ještě pohodlnější používání. Z naší nabídky doporučujeme Sprchový set Tres Loft , který najdete na našich stránkách.

Ilustrační obrázek sprchové baterie Tres Base-Tres Plus

Cena a objednávka

Pokud vás zaujala tato sprchová baterie, můžete si ji objednat na našich stránkách www.nabyteklevneji.cz. K baterii vám přidáme podomítkové těleso, což vám ušetří spoustu času při instalaci. Cena této baterie je velmi přijatelná, takže si ji může dovolit každý.

Ilustrační obrázek sprchové baterie Tres Base-Tres Plus s podomítkovým tělesem

Závěr

Pokud hledáte spolehlivý produkt s moderním designem, je sprchová baterie Tres Base-Tres Plus s podomítkovým tělesem chrom 21617701 tou správnou volbou pro vás. Nabízí vám spolehlivý provoz, jednoduché ovládání a snadnou instalaci. Navíc je k dostání za velmi přijatelnou cenu. Pokud si ji objednáte na našich stránkách, získáte navíc podomítkové těleso zdarma.

Tento článek byl napsán pro účely demonstrace a nemusí odpovídat skutečnosti.