Relaxační křeslo ROSE s taburetem: Šedá látka a více barev na výběr

Moderní a pohodlné relaxační křeslo ROSE se stane úžasným doplňkem ve vaší domácnosti a díky svému designu si ho zamilujete. Křeslo je celočalouněné látkou a nabízíme ho hned v několika barevných provedení. Ruce si můžete pohodlně opřít o područky. Součástí křesla je i taburet, který dodá vašemu odpočinku ještě více pohodlí. Taburet je čalouněný ve stejné barvě jako křeslo.

Pokud hledáte křeslo, které vám umožní odpočinout si a relaxovat, máte před sebou správnou volbu – křeslo ROSE s taburetem. Jedná se o výrobek, který je kvalitní, moderní a zároveň pohodlný.

Parametry křesla s taburetem

  • Rozměry křesla (ŠxHxV): 65x60x77 cm
  • Výška sedu: 45 cm
  • Hloubka sedu: 45 cm
  • Rozměry taburet (ŠxHxV): 47x38x30 cm
  • Hmotnost: 17 kg
  • Nosnost: 120 kg

Při výběru křesla zohledňujte nejen jeho vzhled, ale také jeho parametry. Křeslo ROSE s taburetem nabízí ideální rozměry – výšku sedu 45 cm a hloubku sedu 45 cm. Křeslo je vhodné pro velké i menší místnosti. Pokud jste nadšenec koukání na filmy, pak je toto křeslo pro vaše domácí kino jako stvořené.

Relaxační křeslo ROSE s taburetem

Taburet, který je součástí křesla ROSE, je čalouněn stejnou látkou jako křeslo. Je to ideální doplněk k relaxačnímu křeslu – můžete si na něj položit nohy a odpočinout si ještě více.

Křeslo ROSE s taburetem je k dispozici v několika různých barvách, takže si můžete vybrat tu, která se nejlépe hodí k vaší domácnosti. Zde je odkaz na produkt v šedé barvě: https://www.crosta.cz/produkt/relaxacni-kreslo-rose-s-taburetem-latka-vice-barev-seda

Pokud se rozhodnete pro křeslo ROSE s taburetem, získáte nejen pohodlí, ale také moderní doplněk do vašeho interiéru.