Povlečení s prostěradlem na dvoulůžko Mijolnir Sabine Green v bavlně Ranforce – rozměr 200 x 220 cm

Není nad to zabalit se po náročném dni do měkkých peřin. Umocněte tento okamžik nápaditým povlečením na dvoulůžko z ranforce bavlny od značky Mijolnir, které udělá z všedního odpočinku celodenní zážitek.

Do takto povlečené postele se budete vracet s neskrývanou radostí ♥ Součástí balení navíc i neelastické prostěradlo vyvedené ve stejném designu jako povlaky.

Obálkové zapínání (na přehyb)

Povlečení s obálkovým typem zapínání je doplněno o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlečení. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes peřinu či polštář a máte povlečeno.

Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé převlékání peřin a polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.

Poznámka: Potisk je pouze z jedné strany.

Povlečení s prostěradlem na dvoulůžko Mijolnir Sabine Green v bavlně Ranforce

Prostěradlo v rozměrech 200 x 220 cm se skvěle hodí na větší postele. Díky použitému materiálu ranforce, jehož hustota se pohybuje mezi 144 až 170 nitmi na jednom čtverečním centimetru, je toto povlečení velmi pevné a odolné vůči opotřebení. Tento materiál má také vysokou kvalitu barvotisku, což znamená, že barvy jsou velmi odolné a nerozmývají se.

Nezapomeňte si vybrat povlečení, které se nejen hodí k vaší posteli, ale i k celkovému designu vaší ložnice.

Povlečení s prostěradlem na dvoulůžko Mijolnir Sabine Green v bavlně Ranforce

Zkrášlete svou ložnici a dopřejte si kvalitní a měkké povlečení, které zaručí skvělý spánek. Objednejte si povlečení s prostěradlem na dvoulůžko Mijolnir Sabine Green v bavlně Ranforce a užijte si pocit pohodlí a luxusu.

Pro více informací a ke koupi se podívejte na https://www.nabytekhned.cz/produkt/povleceni-s-prosteradlem-na-dvouluzko-z-ranforce-bavlny-mijolnir-sabine-green-200-x-220-cm.