Nový designový klenot – ASIR Lustr WAY mosazný

Při zařizování interiéru hledáme nejenom kvalitu, ale i krásné designové prvky, které nás potěší a zároveň nám dodají energii pro každý den. Jedním z takových strojů možná bude nový designový klenot – ASIR Lustr WAY mosazný. Tento mosazný lustr je vyrobený z drobné základny, ze které vede svislé rameno nesoucí vodorovnou konzoli se dvěma elegantními stínítky.

Vhodný do větších místností

Lustr WAY patří mezi osvětlovací jednotky, které poskytují dostatek světla a jsou tudíž vhodné i do větších místností. Jeho mosazný lesk bude každému interiéru slušet, ať už ho zavěsíme v obývacím pokoji nebo ve velké ložnici.

Údaje o velikosti a napojení

Tento lustr je vyroben z kovu mosazné barvy. Jeho celkové rozměry jsou: Šířka 100 cm, nastavitelná výška 37-75 cm, průměr stínítka 30 cm a výška stínítka 16 cm. Typ objímky lustru je 2x E27 a jeho napětí je 220-240 V. Maximální výkon světla na lustru je 40 W a má krytí IP20.

Zapojení lustrů a nástěnných svítidel bez zástrčky může provádět pouze odborně způsobilá osoba. Je důležité si uvědomit, že žárovky nejsou součástí dodávky. Proto si prosím před zakoupením nebo instalací prostudujte veškeré informace o napojení, nebo zvažte možnost nechat zapojení světel na odborníka.

Pokud vás lustr WAY oslovil a rozhodli jste se, že ho chcete mít i v vašem interiéru, můžete si ho objednat na adrese: https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/asir-lustr-way-mosazny.

ASIR Lustr WAY mosazný

Zdroj: www.nabyteklevneji.cz