Novinka na trhu: Závěsné svítidlo s květináčem od Bloomingville Pendant!

Posviťte si na minimalismus.

Čím je závěsné svítidlo od Bloomingville Pendant výjimečné?

Jednoduše řešené závěsné svítidlo od značky Bloomingville nenápadně splyne s okolím, takže nebude při vstupu do místnosti bít do očí. Přesto bude působit pozoruhodně a to díky zabudovanému květináči – třeba na bylinku.

O značce Bloomingville

Designérka Betina Stampe byla při zakládání značky Bloomingville v roce 2000 poháněna láskou k severskému stylu bydlení. Od té doby sdílí své nadšení se světem.

Na trh přichází s kreativním řešením pro každé bydlení (a to i pro ty nejmenší). Spolu se svým mužem, který se stal CEO Bloomingville, se snaží udržet hlavní myšlenku značky i po všech těch letech: Rozdávat radost v sebemenších maličkostech.

Kde zakoupit závěsné svítidlo s květináčem od Bloomingville Pendant?

Další informace o závěsném svítidle s květináčem od Bloomingville Pendant najdete na oficiálních stránkách značky Sidonia.cz.

Toto svítidlo není jen praktickým prvkem v bytovém designu, ale také dokáže vkusně dotvořit vaše domácí prostředí. I přes jeho minimalistický design dokáže květináč na svítidle vtáhnout do místnosti příjemnou a uklidňující atmosféru nejen pro vaše oči, ale i vaši mysl.

Závěr

Bloomingville patří k oblíbeným značkám milovníků severského designu a minimalistického stylu bydlení. Novinka na trhu – závěsné svítidlo s květináčem od Bloomingville Pendant – není jen praktickým prvkem v každém domácnosti, ale také poskytuje estetický zážitek díky svému minimalistickému designu a vkusnému doplnění v podobě květináče.