Nerezový shaker Westmark – dokonalý pomocník pro koktejly s objemem 0,5 l

Je libo drink?

Pro náročné hosty a milovníky dobrého pití je připraven nerezový shaker Westmark o objemu 0,5 litru. Tento kovový nádobíčko vám pomůže při míchání a servírování vynikajících koktejlů, třeba v hospodě, na večírku u vás doma nebo na pikniku.

Dlouholetá tradice značky Westmark

Již od roku 1956 se značka Westmark specializuje na výrobu kvalitních produktů. Po celém světě si našla zákazníky, kteří ji ocení pro její nadstandardní funkčnost, trvanlivost a design.

Nikdo nezůstává stranou ani v oblasti koktejlů, kdy je na výběr z libovolného množství shakerů. Westmark ovšem nabízí zvláštní benefit – nerezový shaker, který je odolný vůči korozi a snadno se udržuje.

Perfektní stolička na každé party

Pořiďte si nerezový shaker Westmark a bude vás provázet na všech party! Skvěle se hodí nejen při míchání koktejlů, ale i jako elegantní a praktický přístroj pro ředění sirupů a dalších přísad. Rukojeť a víčko shakeru jsou navíc vyrobené z materiálu odolného proti poškrábání a odírání.

Zapomeňte na nádobí, které se kazí a snažte se neustále vybírat co nejlepší produkty pro svůj domov a zábavu s přáteli či rodinou.

Nerezový shaker Westmark

Jak na to?

Jak je správně použít shaker Westmark na koktejly? Vložte dovnitř shakeru led s nějakou tekutinou (třeba džus nebo alkohol), uzavřete a důkladně protřepejte. Shaker Westmark má kvalitní těsnění, takže vám zaručí dokonalou tmu a mlsný koktejl.

A pokud si nevíte rady s náplní do shakeru, určitě se podívejte na návody na internetu nebo si vyberte z knižních inspirací.

Kde si šejkr Westmark koupit?

Nerezový shaker Westmark můžete zakoupit přímo na internetovém portálu Codina.cz, specializovaném na kuchyňské a domácí potřeby.

Zapojte se do komunity milovníků drinků a pořiďte si kvalitní shaker Westmark od jistě a vylepšete svoje domácí party.

Westmark produkt