Modro šedá látková jídelní židle MICADONI CHAYA – luxusní a pohodlná volba pro váš jídelní prostor


Modro šedá látková jídelní židle MICADONI CHAYA

Luxusní a pohodlná volba pro váš jídelní prostor

Jídelní židle CHAYA značky MICADONI si vás získá nejen svým elegantně tvarovaným opěradlem s područkami, které zajišťuje pohodlí i při delším sezení. Nadchne vás také její čalounění, které je tvořeno látkou s viditelným propletením vláken a jemnou melanží. Na dotek je příjemně měkká, připomíná přírodní len.

Na této stránce si můžete prohlédnout a zakoupit modro šedou látkovou jídelní židli MICADONI CHAYA – jednu z mnoha barevných variant v nabídce.

Navíc je velice odolná a disponuje vrstvou zabraňující rychlé absorpci tekutin. Obohaťte váš interiér o tento nadčasový designový kousek, který je v nabídce v řadě barevných provedení. Vybírat můžete také z variant čalouněných luxusní sametovou látkou.

Modro šedá látková jídelní židle MICADONI CHAYA

Tip k čištění:

Aby byla vaše židle v perfektním stavu, bude potřeba pravidelně odstraňovat prach a nečistoty jemným vysáváním. Nezapomeňte použít měkký konec. Otřete jej čistým suchým hadříkem a dávejte pozor, abyste nepoškodili nebo neroztrhli povlak.

U tekutých skvrn, pevných / suchých nebo mastných skvrn je třeba je rychle odstranit jemným třením povrchu bílým hadříkem navlhčeným horkou vodou nebo mýdlem smíchaným s vodou. Nikdy k sušení nepoužívejte přímý zdroj tepla, jako je vysoušeč vlasů, ani jej nedávejte do blízkosti radiátoru, protože by mohlo dojít k poškození textilie povlaku.

Nepoužívejte žádné abrazivní prostředky (bělidla, čpavek atd.), které by mohly poškodit váš nábytek.

Uchovejte si pohodlí a krásný vzhled vaší jídelní židle s pomocí jednoduchého čištění.