Moderní rohová sedací souprava SADO v levém provedení v barvě Nube 04

Rohová sedací souprava SADO o rozměrech 272 x 95 x 192 cm je moderním kouskem nábytku, který osloví každého, kdo má rád pohodlí a design v jednom. Nabízí se v barvě Nube 04 a je dostupná v obou provedeních – levém i pravém.

Vyrobena z kvalitních materiálů

Tato rohová sedací souprava SADO je vyrobena z velmi kvalitních a odolných materiálů, které zajišťují nejen pevnost a komfort, ale i dlouhou životnost. Nábytek si můžete umístit do každého modernějšího interiéru, protože jeho funkční a designový charakter splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků.

Rohová sedací souprava SADO levá

Velkorysá sedací plocha a úložný prostor

Rohová sedací souprava SADO nabízí velmi velkorysou sedací plochu, která je vhodná pro ospalou televizní neděli nebo domácí kino. Nábytek je vybaven praktickým úložným prostorem, který skrývá velký prostor pro uložení věcí. Odkládací prostor využijete například pro časopisy, deky nebo polštáře.

Rohová sedací souprava SADO detail

Způsob dopravy a montáže

Rohovou sedací soupravu SADO v levém provedení v barvě Nube 04 najdete v našem atelieru a můžete si ji objednat s dopravou zdarma. Montáž celého nábytku by měla být velmi jednoduchá, ale v případě nejasností Vám poskytneme k dispozici našeho technika, který Vám pomůže se všemi otázkami při montáži.

Nepřehlédněte tuto úžasnou moderínu rohovou sedací soupravu SADO se speciální nabídkou u nás v našem atelieru na adrese https://www.atcomplet.cz/produkt/rohova-sedaci-souprava-sado-leve-provedeni-barva-nube-04.