Moderní poštovní schránka STILISTA – perfektní volba pro každého designového nadšence

Poštovní schránka STILISTA je dokonalým spojením moderního designu s praktickou funkcionalitou. Vyrobena je z pevného, korozivzdorného a povětrnostním vlivům odolného hliníku, což zaručuje její dlouhou životnost.

Velikost a uspořádání

Velikost otvoru pro dopisy je zvolena tak, aby se do něj vešly i větší obálky bez ohledu na tvar. Poštovní schránka má přídavnou polici, která je vyjímatelná a umožňuje tak zvětšení objemu schránky. Bez police se pošta odebírá spodními dvířky v přední části poštovní schránky, zatímco s vloženou policí lze poštu vyjímat horními dvířky vzadu.

STILISTA poštovní schránka nabízí 2 uzamykatelná dvířka, která zaručují bezpečnost a soukromí vaší pošty. Schránka má také zadní přihrádku o rozměrech 18 x 23,5 cm a přední přihrádku o rozměrech 17,5 x 28,5 cm, které mohou sloužit k uskladnění menších předmětů nebo novin a letáků.

Technické údaje

Schránka je vyrobena z hliníku, má bílou barvu a váží 11 kg. Její objem je 0,10 m³ a rozměry jsou 102,5 x 34 x 30 cm (v x š x h). Velikost vhozu je 26 x 4 cm.

Obsah balení

V balení najdete 1 x STILISTA poštovní schránku a 2 x klíč, což zaručuje, že můžete svou poštu uzamknout a ochránit před neoprávněným přístupem.

Chcete-li získat tuto moderní poštovní schránku za skvělou cenu, navštivte web https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/stilista-postovni-schranka-102-5-x-34-x-30-cm-bila a přidělte jí na vaši zahradě nebo před domem to správné místo.

STILISTA poštovní schránka

Celkově je STILISTA poštovní schránka ideální volbou pro každého, kdo hledá spojení praktických požadavků s moderním designem. S jejími rozměry a přídavnou poličkou je vhodná i pro domácnosti s vysokým objemem příchozí pošty.