Moderní koupelnová sestava s umyvadlem, zrcadlem a osvětlením – Vitra Mia v antracitově lesklém provedení s rozměry 59x61x39,5 cm


Moderní koupelnová sestava s umyvadlem, zrcadlem a osvětlením – Vitra Mia

Charakteristika koupelnové sestavy

Vitra Mia je moderní koupelnová sestava v antracitově lesklém provedení s rozměry 59x61x39,5 cm. Nábytkový set je dodáván v jedné krabici, která obsahuje keramické umyvadlo, závěsnou umyvadlovou skříňku s šuplíky, nástěnné zrcadlo, LED osvětlení a odpadní armaturu.

Všechny součástky této sestavy jsou kvalitně zpracované a splňují nejvyšší standardy trhu. Sestava je navržena tak, aby se skvěle hodila do každé moderní koupelny a dodala jí středoevropský ráz.

Umyvadlo a umyvadlová skříňka

Keramické umyvadlo má rozměry 59×39,5 cm a je vybaveno odpadním otvorem pro snadnou údržbu. Umyvadlová skříňka má obsahovat dostatek úložného prostoru a má být vybavena šuplíky s tlumiči, které umožňují tišší zavření. Tyto detaily jsou plně dány výrobky z Vitry Mia.

Design a funkcionalita umyvadlové skříňky

Umyvadlová skříňka se šuplíky do koupelny je kvalitní závěsný nábytek. Do každého příslušného šuplíku je možné uložit větší počet věcí, jako je například kosmetika, ručníky, papír atd. Díky této skříňce máte všechny věci, které potřebujete v koupelně, na jednom místě, což vám ušetří čas a usnadní vám uspořádání vaší koupelny.

Zrcadlo a osvětlení

Součástí sestavy je také nástěnné zrcadlo a LED osvětlení. Zrcadlo má rozměry 60×60 cm a je vybaveno úložným prostorem a odpadním otvorem. LED osvětlení má příjemně bílou barvu a dává dostatek světla pro každodenní používání.

Výhoda nástěnného zrcadla s LED osvětlením

Díky kombinaci zrcadla a osvětlení v jedné sestavě nemusíte trávit mnoho času sháněním a instalací každého zvlášť. Navíc umožňuje LED osvětlení zachytit každý detail vašeho obličeje a dodat vám perfektní osvětlení, když se líčíte nebo si čistíte zuby.

Závěr

Vitra Mia je ideální volbou pro každou moderní koupelnu. Kvalitní materiály, design a funkcionalita této koupelnové sestavy jsou dokonalé. Pokud hledáte kvalitní koupelnový nábytek s moderním designem a vysokou praktickou hodnotou, pak Vitra Mia je přesně to, co potřebujete.

Odkaz na produkt naleznete zde: https://www.crosta.cz/produkt/koupelnova-sestava-s-umyvadlem-zrcadlem-a-osvetlenim-vitra-mia-59m61m39-5-cm-antracit-lesk-miaset60a