Masivní mangový konferenční stolek Rumia od Moebel Living: originální a kvalitní kus do vašeho obývacího pokoje


Masivní mangový konferenční stolek Rumia od Moebel Living

Elegantní design

Konferenční stolek Rumia je originálním kusem nábytku, který osloví především milovníky přírodních materiálů a jedinečného designu. Stolek je vyroben z masivního mangového dřeva, kterému dodává svůj unikátní charakter náhodně rozložená struktura dřeva.

Praktický a úložný

Nebude vám však sloužit jen jako dekorace, ale také jako praktický a úložný kus do vašeho obývacího pokoje. Desku stolku lze snadno vyklopit a využít jako odkládací polici, zatímco vnitřek stolku se stane úložným prostorem pro váš inventář a vše tak budete mít snadno po ruce.

Trendy kontrast

Kombinace dřevěné desky a černě lakované podnože tvoří trendy kontrast, který perfektně zapadne do vašeho interiéru. Stůl vynikne v moderně zařízených interiérech, ale stejně tak si najde cestu i do místností s klasickým nábytkem.

Konferenční stolek Rumia

Odkaz na výrobce

Pokud vás tento jedinečný konferenční stolek zaujal a chtěli byste si ho zakoupit, můžete si ho objednat na stránkách výrobce. Tam najdete i další zajímavé kousky od firmy Moebel Living.

Péče o nábytek

Je však třeba si uvědomit, že masivní dřevěný nábytek potřebuje zvláštní péči. Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků a k čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek také doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Konferenční stolek Rumia v interiéru

Konferenční stolek Rumia od Moebel Living je jedinečným kusem nábytku, který zaujme svým designem i praktičností. Mangoové dřevo je přírodní materiál, který skvěle ladí s moderními interiéry, ale i se starším nábytkem. Pokud si ho chcete pořídit do svého domu, určitě se podívejte na stránky výrobce a vyberte si další zajímavé kousky. S nábytkem z masivního dřeva je však třeba zacházet opatrně a dodržovat zvláštní péči, aby vám sloužil dlouhá léta.