Luxusní obdélníková vana Roth Classic Pro 160×70 cm s akrylátovým povrchem a možností instalace jak levé, tak pravé varianty 9050000

Obdélníková vana z akrylátu je jedním z nejvyhledávanějších typů van v dnešní době. Důvod je jasný, jedná se o luxusní a moderní koupelnové vybavení, které skvěle zapadne do každého prostoru.

Tento model vany od značky Roth Classic Pro je opravdu špičkovou volbou pro všechny, kdo chtějí udělat ze své koupelny prostor, ve kterém se budou cítit jako v pohádce.

Akrylátový povrch vany

Jedním z hlavních důvodů, proč si zákazníci stále častěji vybírají vanu z akrylátu, je její krásný a nadčasový vzhled. Akrylátový povrch totiž svou barevností a leskem dokonale září a vypadá naprosto dokonale.

Vana Roth Classic Pro 160×70 cm disponuje právě takovýmto povrchem, díky čemuž bude jedním z nejkrásnějších prvků vaší koupelny.

Možnost instalace levé i pravé varianty

9050000 Roth Classic Pro 160×70 cm je k dispozici v levé i pravé variantě. To znamená, že si můžete vybrat, jakou stranou bude vana umístěna. Tento fakt je obzvláště důležitý pro ty, kteří mají omezený prostor v koupelně a musí s ním pečlivě nakládat.

Nakupujte u renomovaného prodejce, a těšte se na koupelny v kterých bude doma nabízet nevšední zážitek. Výběr ze širokého sortimentu umožní každému najít výrobek, který mu plně vyhovuje.

Luxusní obdélníková vana Roth Classic Pro

Objem vany je 160 litrů, takže vám nabídne dostatek prostoru na pohodlnou relaxaci a regeneraci. Při samotné koupeli se budete cítit, jako byste byli v malém rybníčku nebo termálním prameni.

Balení bez sifonu a nožiček

Při nákupu modelu Roth Classic Pro 160×70 cm si je třeba uvědomit, že balení neobsahuje sifon a nožičky. Tyto výrobky je třeba dokoupit zvlášť. Pokud si nejste jisti, které sifony a nožičky zvolit, můžete se obrátit na zákaznickou podporu a dostat od nich potřebné rady nebo doporučení.

Obdélníková vana Roth Classic Pro 160x70 cm

Chtěli byste si tuto vanu zakoupit? Naše společnost Výběr eBRO.cz vám nabízí tento výrobek za skvělou cenu. Pro více informací a objednání přejděte na odkaz zde.