Lustr Mezopotamya zlatá: elegantní kousek pro váš domov

Designový lustr MEZOPOTAMYA je vynikající volbou pro každý domov. Zlatý odlesk dodává místnosti nádech elegance a luxusu. Tento lustr je perfektním doplňkem do vašeho obývacího pokoje, jídelny, kanceláře nebo ložnice. Každá místnost, kde lustr umístíte, získá nejen nový designový prvek, ale i díky jeho intenzivnímu světlu se stanou vaše prostory světlejší a příjemnější.

Mezopotamya zlatá – cena a rozměry

Lustr Mezopotamya zlatá má velikost čtyřúhelníku o délce 50 cm a šířce 50 cm. Celková výška je 80 cm, ale může být snížená až na 20 cm díky dodaným kabelům. Lustr je vyroben z hliníkové slitiny a nádherně zakončený kulatými kameny ze skla. Na webových stránkách www.bestnabytek.cz/lustr-mezopotamya-zlata si můžete tento elegantní kousek zakoupit za 7 999 Kč.

Montáž lustru Mezopotamya zlatá

Montáž lustru Mezopotamya je snadná a rychlá. Balení obsahuje kompletní montážní sadu, včetně návodu, takže vše zvládnete sami. Pořízením tohoto lustru si osvojíte komplikovanější montážní postup, takže instalace dalších svítidel Vám již nebude dělat problém.

Lustr Mezopotamya zlatá

Závěr:

Lustr Mezopotamya zlatá je luxusním kouskem, který svým designem a světelnou plochou vylepší každou místnost Vašeho bydlení. Zlatá barva ladí s jakýmkoli interiérem, ať už je to moderní loft, retro styl nebo tradiční domácí atmosféra. Pokud si ho zakoupíte, budete mít vždy příjemné a intenzivní světlo, díky čemuž si oblíbené knihy přečtete s lehkostí, potkáte své nejlepší přátele v ideální atmosféře a vytvoříte prostředí, kde se budete cítit dobře.