Královský venkovní koberec: NORTHRUGS Borbon v černo-krémovém provedení, ø 140 cm

Kruhové koberce jsou velmi oblíbené a ty od značky NORTHRUGS navíc můžete umístit do interiéru i exteriéru. Jsou totiž vyrobeny z kvalitního polypropylenu, jsou tak vysoce odolné a případné nečistoty lze jednoduše setřít vlhkým hadříkem.

Zvolte koberec NORTHRUGS, který je praktický, krásně vypadá a je příjemný na dotek.

Německá kvalita

Koberec NORTHRUGS Borbon se vyrábí v Německu a tak si můžete být jisti s jeho spolehlivostí a kvalitou. Kvalitní materiály a precizní zpracování zaručují dlouhou životnost a pohodlí při používání.

Odolný, možné umístit i ven

Můžete si být jisti, že venkovní koberec NORTHRUGS Borbon vydrží i náročné podmínky, které přináší pobyt na zahradě, terase nebo balkoně. Díky kvalitnímu materiálu je odolný proti vodě a UV záření, takže se nemusíte bát, že by se po delší době používání barvy vybledly nebo by koberec utrpěl jiné poškození.

Krásné barvy, které nevyblednou

Cerno-krémové provedení koberce NORTHRUGS Borbon dodává Vašemu venkovnímu i vnitřnímu prostoru svůj specifický vzhled. Tyto barvy jsou elegnatní a neutrální, takže budou se hodit ke každému stylu zařízení.

Zvyšte komfort Vašeho venkovního prostoru s kvalitním venkovním kobercem NORTHRUGS Borbon.

Nádherné motivy a vzory

NORTHRUGS Borbon nabízí širokou paletu designů pro každého. Od moderních po tradiční motivy, takže si určitě vyberete ten, který se Vám bude líbit nejvíc. Použitím venkovního koberce přiřadíte k Vašemu bydlení speciální styl, který Vám bude dělat radost.

Zkuste koupit venkovní koberec NORTHRUGS Borbon na codina.cz a užijte si krásné okamžiky v přírodě s komfortem domova.

NORTHGURY Borbon

NORTHGURY Borbon detail