Koupelnová skříňka Naturel Oxo: Nízký design a příjemný dub Halifax v rozměru 70×35 cm (OXO70994Z)


Koupelna je místem, kde přicházíme relaxovat a uvolnit se po náročném dni. Proto je důležité, aby byla koupelna vybavena nejen kvalitními sanitárními předměty, ale také praktickými a stylovými odkládacími místy. Jednou z těchto věcí je i koupelnová skříňka.

Nabídka doplňkových skříněk do koupelny ze série Oxo

V naší nabídce najdete různé varianty provedení skříněk s dvířky, zásuvkami, kombinace obojího nebo jen samostatné police. Všechny koupelnové skříňky se vyznačují krásnými přírodními dekory dřeva – dubu halifax.

Koupelnová skříňka Naturel Oxo (OXO70994Z)

Jednou z nejpopulárnějších koupelnových skříněk ze série Oxo je nízký design Naturel Oxo s rozměrem 70×35 cm (OXO70994Z). Tato skříňka se skládá ze dvou dvířek, které zajistí dostatek úložného prostoru pro koupelnové potřeby. Navíc je tento kousek vyroben z kvalitních materiálů, což zaručuje dlouhou životnost a pevnost.

Příjemný dekor dubu halifax dodává této koupelnové skříňce přirozený vzhled a krásně ladí s dalšími doplňky do koupelny. Pokud tedy hledáte funkční a zároveň stylovou koupelnovou skříňku, právě Naturel Oxo je tou správnou volbou.

Nabízíme vám možnost si tuto skříňku zakoupit přímo na našem e-shopu na adrese isolund.cz.

Koupelnová skříňka Naturel Oxo

Investice do kvalitní a stylové koupelnové skříňky se určitě vyplatí. Pokud máte zájem o další produkty ze série Oxo, navštivte naše články o různých provedeních skříněk, aby jste si mohli vybrat tu nejvhodnější pro vaši koupelnu.