Interiérové dveře Naturel Perma – kvalitní ořechové dveře s karamelovým odstínem v šířce 70 cm

Interiérové dveře Naturel Perma

Moderní interiérové dveře, které budou ozdobou každého interiéru. Rámová konstrukce z MDF s kvalitní fólií v žádaném a velmi pěkném ořechovém dekoru s karamelovým nádechem.

Výplň je poskládána z panelů z MDF ve stejném dekoru a bílého matného skla tl. 4 mm. Zasklení bez zasklívacích rámečků působí velice estetickým dojmem.

Dveře lze osadit jak do stávající ocelové zárubně v české normě nebo do obložkové zárubně. Dveře mají dozický zámek na klíč (rozteč 72 mm).

Perfektní design dveří pro váš interiér

Interiérové dveře Naturel Perma jsou krásným řešením pro váš domov, který dotvoří celkový vzhled interiéru. S jejich karamelovým dekorem a ořechovým odstínem budou skvěle ladit s ostatním nábytkem a doplňky.
Kromě vizuální stránky dveří, je nutné zmínit i kvalitu provedení. Dveře splňují všechny požadavky na moderní design a funkčnost.

Navíc je možné je snadno osadit do různých druhů zárubní. To je výhodou u renovací, kdy není nutné měnit celý dveřní otvor a může být použita stávající zárubně.

Interiérové dveře Naturel Perma - detail

Bezpečnost a funkčnost dveří

Dveře Naturel Perma jsou vybaveny bezpečnostním dozickým zámkem na klíč s roztečí 72 mm. Kromě estetické stránky interiérových dveří je samozřejmě nutné myslet i na bezpečnost v domácnosti.
Proto jsou dveře osazeny kvalitním zámkem, který zajišťuje bezpečnost před nevybíravými návštěvníky.

Kromě toho jsou dveře Perma velmi funkční. Skleněné výplně dveří propouští světlo a opticky propojí místnosti. Při používání jsou dveře velmi snadné a plynulé.

Dostupnost na trhu a cena

Interiérové dveře Naturel Perma jsou dostupné na trhu od různých prodejců. Pro snadné porovnání cen a vlastností se můžete podívat na tuto stránku:
https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/interierove-dvere-naturel-perma-prave-70-cm-orech-karamelovy-permaok70p.

Cena dveří může být vyšší než u standardních dveří, ale nemůžeme nevzít v potaz kvalitu a design, který nabízejí. Pokud hledáte netradiční řešení pro svůj interiér, stojí za úvahu investice do těchto dveří.

Interiérové dveře Naturel Perma - design

Závěr

Interiérové dveře Naturel Perma jsou vynikajícím řešením pro moderní interiér. Ořechový dekor s karamelovým nádechem a bílé skleněné výplně dveří spolu skvěle ladí a vytváří neopakovatelný design.
Kromě estetické stránky jsou dveře vyrobeny z kvalitních materiálů a splňují všechny bezpečnostní požadavky.

Pokud hledáte netradiční řešení pro svůj interiér, doporučujeme se podívat na interiérové dveře Naturel Perma a porovnat různé nabídky na trhu.