Idze Šatní skříň ALBA I 250 cm – bílá varianta bez osvětlení

Poohlížíte se po moderním a praktickém kousku, do kterého uložíte všechno oblečení? Máme pro vás šatní skříň Alba I, která vám poskytne dostatečné množství úložného prostoru, který potřebujete v každé domácnosti. Jemné a elegantní linie spolu s nadčasovým vzhledem ji propůjčují nadčasovost. Hodí se do všech stylů a místností. Využijete ji na oblečení v ložnici, v předsíni na bundy, kabáty a další doplňky nebo v kancelářích a pracovnách, kde uložíte věci denní potřeby.

Disponuje posuvnými dveřmi a je ideální i do menších prostor

Disponuje posuvnými dveřmi, které jsou opatřeny kovovým provedením a kolejnicemi, a je tedy ideální i do menších prostor, nezabírá spoustu místa. Nechybí ani nezbytné zrcadlo, které opticky zvětší místnost a můžete s ním vybírat vhodné kombinace outfitu. Prostorné police přináší místo pro složené oblečení a závěsná šatní tyč, která je umístěná v prostřední části, zase prostor pro ramínka.

Vyrobená z kvalitní laminované desky a hrany opatřeny ABS metodou

Vyrobená z kvalitní laminované desky, hrany opatřeny ABS metodou a nezbytný podstavec z ní činí kousek, který si zamilujete. Šatní skříň Alba I je dodávána v demontu s návodem na sestavení, aby byla montáž snadná a jednoduchá. Její elegantní vzhled jistě dokáže ozvláštnit každý interiér.

Šatní skříň ALBA I

Specifikace produktu:

  • Hrany opatřeny ABS dýhou
  • Dodáno v demontu s návodem
  • Uprostřed velké zrcadlo
  • Elegantní vzhled
  • Možnost osvětlení

Nabízíme Vám šatní skříň Alba I 250 cm – bílou variantu bez osvětlení za skvělou cenu na našem eshopu. Pokud máte dotazy, rádi Vám pomůžeme s výběrem. Stačí nám napsat nebo zavolat.