Elegantní koupelnová předložka AmeliaHome Bati v pudrově růžovém provedení, rozměr 60 x 90 cm

Nezaměnitelná měkkost této koupelnové předložky na vás bude čekat po rychlé sprše i dlouhé relaxační koupeli. Užijte si pocit jemnosti a komfortu každý den. Atraktivní pudrově růžové provedení dodá vaší koupelně eleganci a vkusný dojem.

Koupelnová předložka AmeliaHome Bati v pudrově růžovém provedení

Vysoká kvalita a snadná údržba

Tato koupelnová předložka je vyrobena z vysokokvalitního materiálu, který zaručuje její dlouhou životnost. Při každodenním používání předložky v koupelně se může stát, že ji znečistíte. S AmeliaHome Bati se vám však nemusí nic stát. Když se předložka ušpiní, snadno ji vyprášite nebo vyperte v automatické pračce na 30 °C. Vysušit ji můžete buď na radiátoru, nebo v sušičce při nízkých teplotách.

Koupelnová předložka AmeliaHome Bati v pudrově růžovém provedení

Dokonalý doplněk pro vaši koupelnu

AmeliaHome Bati je dokonalým doplňkem pro vaši koupelnu. Kromě toho, že poskytuje pohodlný a měkký povrch pro vaše nohy, také krásně ladí s ostatními koupelnovými doplňky. Nehledě na to, že vám poskytne pocit útulnosti a příjemné atmosféry.

Koupelnová předložka AmeliaHome Bati v pudrově růžovém provedení

Závěr

Pokud hledáte dokonalý doplněk pro vaši koupelnu, koupelnovou předložku AmeliaHome Bati v pudrově růžovém provedení byste neměli přehlédnout. Je to elegantní a vkusný kousek, který dodá vaší koupelně tou správnou atmosféru. Díky vysoké kvalitě materiálu a snadné údržbě budete s tímto výrobkem spokojeni po mnoho let.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou koupelnovou předložku v pudrově růžovém provedení. Objednejte si ji ještě dnes na adrese www.naradi-cz.cz.