Dopřejte si exkluzivitu s jídelním stolem Rowico Brigham v černé barvě! (219 znaků)


Dopřejte si exkluzivitu s jídelním stolem Rowico Brigham v černé barvě!

Designový jídelní stůl BRIGHAM od švédského výrobce kvalitního dřevěného nábytku ROWICO bude okouzlujícím doplňkem do Vašeho domova. S jeho pomocí dokážete pozvednout atmosféru každé jídelny či kuchyně. Tento moderní stůl je navrhován z nejkvalitnějších materiálů, aby byl pevný a bezpečný pro každého uživatele. O tom se můžete přesvědčit sami, pokud si jídelní stolek Rowico Brigham v černé barvě pořídíte na našem e-shopu.

O PRODUKTU

Vybrat si správný jídelní stůl není nikdy lehké. Když už si ale něco vyberete, měli byste si být jisti kvalitou a také pevností. Jedině tak si můžete být jisti, že Vám stůl vydrží dlouhé roky. S jídelním stolem BRIGHAM nemusíte mít obavy. Stůl je vyroben z nejkvalitnějších materiálů, které mu dodávají elegantní vzhled a zároveň maximální pevnost a stabilitu.

Jídelní deska je masivní a se svojí délkou 220 cm je dostatečná pro celou rodinu a i pro hosty. Nohy jsou vyrobeny z kovu, který je velmi odolný a pevný. Propojení nohou a desky pak zajišťuje nejvyšší stabilitu – stůl nikdy neuvolní.

Jakmile tento klenot v černé barvě a tmavém dubu postavíte do Vaší jídelny, nebudete se moci odtrhnout od jeho krásy. Určitě budete pyšní na to, co jste vybrali.

Stůl má následující specifikace:

  • Materiál nohou: kov
  • Barva nohou: černá
  • Materiál desky: dřevovláknitá deska s dubovou dýhou
  • Barva desky: tmavý dub
  • Povrchová úprava: transparentní lak
  • Rozměry dxšxv: 220x90x75 cm
  • Hmotnost: 69 kg

Chcete si tento krásný stůl zakoupit? V našem e-shopu si můžete objednat jídelní stůl Rowico Brigham v černé barvě za výhodnou cenu. Pokud chcete mít doma krásný nábytek, neváhejte a zakupte si tento jídelní stůl.

S ČÍM SLADIT

Jídelní stůl BRIGHAM je velmi moderní a krásný. Krásně zapadne do jakéhokoliv interiéru a prostoru. Nejlépe poslouží jako jídelní stůl ve vaší kuchyni, jídelně nebo obývacím pokoji. Vynikne krásně jak ve světlém, tak i tmavém prostoru.

Protože jde o velice moderní a elegantní nábytek, nezkazíte nic tím, když si k jídelnímu stolu přikoupíte čalouněné židle. Prostředí Vaší jídelny tak získá na pohodlí a vytvoří se tu útulná atmosféra, kterou si budete užívat se všemi svými blízkými.

jídelní stůl Rowico Brigham
Odkaz na produkt: Publikováno: