Bílý skleněný zahradní stolek Bizzotto Florenia – luxusní doplněk pro zahradu i interiér


Moderní a nadčasový design

Konferenční stolek Bizzotto Florenia v sobě kombinuje moderní a nadčasový design. Elegantní spojení desky z tvrzeného skla v šedé barvě a jednoduché podnože z bíle lakovaného hliníku si rychle oblíbíte.

Krása pro vaši terasu nebo balkón

Vychutnejte si svůj šálek odpolední kávy s krásným výhledem na vaší terase nebo balkónu se stolkem Florenia. Tento zahradní stolek je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí svůj venkovní prostor vylepšit o moderní a stylový kousek nábytku.

Vhodný i do interiéru

Bizzotto Florenia není určen pouze pro zahradu nebo balkón, ale vynikne i v interiéru. Jeho nadčasový design se skleněnou deskou vypadá velmi elegantně a minimalisticky, takže se snadno hodí do mnoha různých místností. Skleněná deska dodává prostoru lehkost a přirozený lesk.

Kvalitní materiály

Na výrobu tohoto skleněného zahradního stolku byly použity pouze nejlepší materiály. Skleněná deska je vyrobena z tvrzeného skla, aby vám poskytla dostatečnou pevnost a odolnost. Podnož je vyrobena z bíle lakovaného hliníku, který je velmi pevný, ale zároveň velmi lehký, díky čemuž je tento zahradní stůl snadno přenosný.

Čištění stolu

K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Zakoupit na stránkách Sidonia

Pokud se vám líbí tento skleněný zahradní stůl Bizzotto Florenia, můžete si ho zakoupit na stránkách společnosti Sidonia. Tento krásný kousek nábytku je vynikajícím doplňkem pro každou zahradu nebo interiér. Navíc, pokud si ho zakoupíte na Sidonia.cz, budete mít jistotu, že jste si pořídili kvalitní výrobek za férovou cenu.

Bílý skleněný zahradní stolek Bizzotto Florenia

Celkově lze říci, že Bizzotto Florenia je kvalitní a nadčasový kousek nábytku, který se hodí jak do zahrady, tak do interiéru. Tento zahradní stůl může být luxusním doplňkem pro každou terasu nebo balkón, takže neváhejte a objednejte si ho ještě dnes!