Bílý šatní panel Hom`in – praktické řešení pro ukládání oblečení

Tento šatní panel v bílé potěší každého příznivce pocitu útulnosti, pro kterou je tolik oblíbený venkovský styl!

Hom`in šatní panel bílá

Prosvětlí vaši předsíň

Nábytek s rozměry cca 82 x 115 x 30 cm (Š x V x H) příjemně prosvětlí předsíň díky piniově bílé barvě. Pro vaši garderobu a kabelky jsou připraveny 3 háčky, šatní tyč a vrchní odkládací plocha.

Krásný venkovský styl

Ozdobte si předsíň či chodbu tímto krásným šatním panelem v romantickém venkovském stylu! – AURELIO PINE MDF, – 1 ŠATNÍ TYČ, 3 HÁČKY, – Š/V/H: 82/115/30 CM.

Hom`in šatní panel bílá

Nabízíme Vám praktické řešení pro ukládání oblečení. Jde o šatní panel Hom`in, který se vyznačuje krásným designem v bílé barvě, který vytváří příjemný a útulný pocit venkovského stylu.

Praktickost je při tomto výrobku velmi důležitá a to se odraží ve třech háčcích, šatní tyči a vrchní odkládací ploše, které jsou připravené pro Vaši garderobu a kabelky.

Samotný výrobek je vyroben z AURELIO PINE MDF, který je velice kvalitním materiálem. Rozměry výrobku jsou 82 x 115 x 30 cm (Š x V x H), takže se jedná o menší a elegantní šatní panel, který se vejde téměř kamkoliv.

Kromě toho Vám naší nabízíme warranty na tento výrobek, takže si můžete být jistí jeho kvalitou!

Vytvořte si doma krásný a tichý koutek, kde se budete cítit jako na venkově pomocí tohoto praktického a krásného šatního panelu Hom`in!