Bílé závěsné svítidlo s velkým skleněným stínidlem – Hektor od Nice Lamps


Bílé závěsné svítidlo se skleněným stínidlem ø 60 cm Hektor – Nice Lamps

Bílé závěsné svítidlo s velkým skleněným stínidlem – Hektor od Nice Lamps je unikátní kus, který dokáže osvětlit jakýkoliv prostor a zároveň působí velmi elegantně. Skleněné stínidlo má průměr 60 cm, takže dokáže osvětlit velkou plochu a zároveň čisté bílé provedení stojí za to.

Skleněné stínidlo vypadá velmi vkusně a dokáže osvětlit velký prostor. Kombinace bílého závěsného svítidla a skleněného stínidla se hodí do moderních interiérů, ale také do klasických interiérů, kde by měla být dominantní vnímavost velkých svítidel.

Hektor od Nice Lamps je vyroben z kvalitních materiálů, což se odrazí na jeho odolnosti a trvanlivosti. Světelná kostra je vyrobena z kovu a stínidlo je vyrobeno ze skla. Za zmínku stojí, že tato kombinace materiálů vytváří plnou harmónii, která se dokonale hodí do moderních interiérů.

Velký průměr skleněného stínidla dokáže osvětlit velkou plochu a zároveň není příliš nápadný. Vhodný je tedy jak pro obývací pokoje, tak pro jídelny nebo třeba kancelářské prostory.

Hektor od Nice Lamps se snadno instaluje a lze jej připevnit kamkoliv na strop. Závěsné svítidlo má standardní velikost, takže kromě obyčejné instalace se hodí i pro situace, kdy potřebujete nahradit starší závěsné svítidlo.

Toto elegantní bílé závěsné svítidlo s velkým skleněným stínidlem – Hektor od Nice Lamps – je pro zájemce k dispozici na webových stránkách https://www.atcomplet.cz/produkt/bile-zavesne-svitidlo-se-sklenenym-stinidlem-o-60-cm-hektor-nice-lamps. Pokud hledáte originální zdroj světla, který zároveň bude působit vkusně, Hektor od Nice Lamps je tou správnou volbou.

Hektor od Nice Lamps

Verdikt: Hektor od Nice Lamps je světelný zdroj, který dokáže osvětlit velkou plochu a zároveň působí velmi elegantně. Trvanlivost a odolnost produktu je důkazem, že byste si tento závěsný lustr měli pořídit pro svůj domov nebo práci. Na webové stránce https://www.atcomplet.cz/produkt/bile-zavesne-svitidlo-se-sklenenym-stinidlem-o-60-cm-hektor-nice-lamps najdete více informací o Hektorovi a můžete si jej pořídit za atraktivní cenu.