Bílá komoda TULSA s třemi zásuvkami, rozměry 180 x 86 x 39 cm


Elegantní bílá komoda pro váš byt

Bílá komoda TULSA je ideální volbou pro ty, kteří hledají nábytek s praktickým využitím a zároveň moderním designem. Tato komoda slouží jako úložný prostor a zároveň dokonale doplní interiér vašeho bytu.

Výhodné rozměry a design

Komoda TULSA se pro svůj skvělý vzhled a praktičnost stala velmi oblíbenou volbou mezi zákazníky. Její rozměry jsou 180 x 86 x 39 cm, takže je dostatečně prostorná a zároveň se vejde do menších prostor v bytě. Design komody je velmi moderní a elegantní, díky čemuž lze kombinovat s jakýmkoli stylem interiéru.

Bílá komoda TULSA

Tři zásuvky pro praktické úložné řešení

Komoda TULSA disponuje třemi zásuvkami, které vám poskytnou dostatek prostoru pro uložení oblečení, knih nebo jiných předmětů. Díky praktickému designu zásuvek a kvalitnímu materiálu jsou velmi odolné a vydrží vám dlouhou dobu. Navíc zásuvky jsou opatřeny výsuvy s tichým zavíráním, takže nebudete rušeni při jejich používání.

Bílá komoda TULSA se třemi zásuvkami

Dvě prostorné skříňky pro uložení větších předmětů

Komoda TULSA je vybavena také dvěma prostornými skříňkami, které vám poskytnou větší úložný prostor pro větší předměty nebo oblečení. Skříňky jsou uzavíratelné na dvířka, takže předměty zůstanou v bezpečí a zároveň budou mít své místo.

Objednejte si svou bílou komodu TULSA hned teď!

Pokud hledáte moderní a elegantní komodu s praktickým využitím, pak se neváhejte rozhodnout pro Bílou komodu TULSA. Její rozměry a design jsou ideální volbou pro váš byt, zároveň poskytuje dostatek úložného prostoru a je velmi odolná. Objednání můžete provést na stránkách https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/komoda-tulsa-3-zasuvky-bila-180-x-86-x-39-cm, kde ji můžete zakoupit za výhodnou cenu a s rychlým doručením.