Bílá kameninová servírovací mísa COSTA NOVA RODA 19 cm – dokonalý doplněk pro luxusní stolování

Servírovací mísa COSTA NOVA RODA je ideálním doplňkem vašeho jídelního stolu. Bílá glazura s jemnými pískovými detaily potěší svou praktičností, ale i tradičním designem.

Kamenina udrží pokrm dlouho v požadované teplotě, proto lze mísu využít při podávání příloh či salátů.  Svým originálním tvarem se hodí do retro či venkovsky laděných interiérů.

Praktická a stylová servírovací mísa

Tato bílá kameninová servírovací mísa je nejen praktická, ale i velmi stylová. Svojí jednoduchostí ozdobí každý jídelní stůl a vynikne především v kombinaci s jemně zdobenými talíři a skleničkami.

Navíc díky svému praktickému tvaru se můžete spolehnout, že na ní uspořádáte přílohy nebo saláty naprosto dokonale.

Dlouhá životnost

Tato bílá kameninová servírovací mísa je vyrobena z kvalitního materiálu, což jí zaručuje dlouhou životnost. Pro její udržování stačí místo myčky použít mírně vlhký hadřík a jemné čistidlo. Pokud dodržíte tuto zásadu, bude vás sloužit po mnoho let.

Bílá kameninová servírovací mísa COSTA NOVA RODA

Je tedy jisté, že pokud se rozhodnete pro tuto servírovací mísu, bude to dokonalý doplněk pro váš jídelní stůl. A pokud ji chcete mít ve své kuchyni co nejdříve, můžete ji snadno objednat na stránkách Interierio.cz.