ASIR Rohová sedací souprava MAYORKA pravá béžová – Luxusní pohodlí pro váš obývací pokoj!

Sedací souprava MAYORKA má vyšší dřevěné nožičky, které dodávají celému nábytku moderní a elegantní vzhled. Navíc vám umožňují snadno uklidit pod ní předměty a ušetřit tak místo v obývacím pokoji.

Potah z kvalitní látky v béžovém odstínu je luxusní na dotek a kromě stylového vzhledu také dá záruku, že se bude líbit vám i vašim hostům. Navíc lze sedací soupravu snadno čistit za sucha, což z ní činí ideální volbu pro rodiny s dětmi nebo domácími mazlíčky.

Pěnová výplň a pružinová základna zajišťují optimální pohodlí při sezení. Sedání je pevné, ale zároveň měkké a příjemné, díky čemuž si můžete užívat své oblíbené seriály nebo knihy s pocitem maximálního komfortu.

O pohodlí se postarají i loketní opěrky, polštáře na opření a dekorační polštáře, které jsou součástí sedací soupravy. Tyto prvky nejen že vypadají skvěle, ale také jsou k dispozici v různých velikostech a tvarech, abyste si mohli přizpůsobit sedací soupravu přesně vašim potřebám.

Sedací souprava má rozkládací systém s opěrným mechanismem, díky čemuž se může stát vaším ideálním místem pro odpočinek i v noci. Navíc se nemusíte bát o to, že by sedací souprava zabrala příliš mnoho prostoru, neboť zadní část je potažena látkou a umožňuje vám libovolné umístění v prostoru.

Specifikace sedací soupravy:

  • Rám sedací soupravy je z bukového dřeva a dřevotřísky. Tento materiál zajišťuje pevnost a dlouhou životnost nábytku, takže si můžete být jisti, že bude sloužit po mnoho let.
  • Provedení: pravá orientace rohu.
  • Materiál: 100% polyester.
  • Pěna: 3 cm 28 DNS měkká šedá pěna. Pružina uprostřed.
  • Rozměry: Délka: 303 x 168 cm Šířka: 93 cm Výška: 85 cm.
  • Rozměr lůžka: Délka: 273 cm Šířka: 93 cm.
  • Plastové nohy: 16 cm.
  • Polštáře: Polštáře jsou vyrobeny z 60% střižené pěny a 40% silikonové pěny. Jsou opatřeny potahem z kvalitní látky v béžovém odstínu a jsou ve velikosti 45 x 45 cm (2 kusy).

Pokud se rozhodnete pro tuto luxusní sedací soupravu, můžete si být jisti, že uděláte správnou volbu pro váš obývací pokoj. A pokud si ji objednáte na adrese www.naradi-cz.cz, můžete si být jisti, že dostanete kvalitní nábytek za výhodnou cenu.

Na čalouněné a zboží vyrobené na zakázku dle přání zákazníka může být požadována záloha 30% z ceny zboží. Bližší informace obdr