ASIR Lustr SH227 – luxusní béžový krémový lustrový svítidlo

ASIR Lustr SH227 je luxusní lustrové svítidlo, které se stane vynikajícím doplňkem interiéru vašeho bytu. S jeho pomocí můžete vytvořit dokonalou atmosféru v obývacím pokoji, pracovně nebo v ložnici. Lustr SH227 má poměrně velké a vkusné dvojité béžovo-krémové stínítko zjemněné lemováním zlatou linkou po obvodu hran.

Kvalitní designový produkt od značky ASIR

ASIR patří mezi nejlepší výrobce nábytku a bytových doplňků v České Republice. Designové svítidlo ASIR Lustr SH227 je vynikajícím příkladem kvality, kterou tato značka nabízí. Vyrobeno je z kovového těla a látkových stínítek béžové a krémové barvy se zlatým lemováním.

Rozměry a technické specifikace

Rozměry tohoto svítidla jsou následující: Průměr: 30 cm, Výška: max 75 cm, Průměr stínítka: 30 cm, Výška stínítka: 20 cm. Typ objímky je E27 s maximální žárovkou o výkonu 60 W.

Zapojení a použití

Je důležité doporučit, že zapojení lustrů a nástěnných svítidel bez zástrčky může provádět pouze odborně způsobilá osoba. Při instalaci svítidla vám doporučujeme obrátit se na kvalifikovaného elektrikáře, který vám může poradit s bezpečnou instalací.

Kromě toho je nutné poznamenat, že žárovka není součástí dodávky. Pokud si však zakoupíte tento skvělý produkt, můžete ji dokoupit ve vašem nejbližším elektro obchodě.

Vyberte si kvalitní designové svítidlo ASIR Lustr SH227

Zkrátka a dobře, pokud sháníte kvalitní lustrové svítidlo, které dokáže dokonale doplnit váš interiér, není třeba hledat dále. ASIR Lustr SH227 je vynikající příklad kvalitního designu a funkcionality. Nezapomeňte navštívit naši webovou stránku pro více informací a možnost nákupu.

Doporučujeme neváhat a zakoupit si tento vynikající produkt ještě dnes. Určitě nebudete litovat.

ASIR Lustr SH227

Objevte krásu kvalitního designu a získejte luxusní ASIR Lustr SH227 do vašeho domova.