ASIR Konferenční stolek VALENTE ořech – eleganci a kvalitu ztělesňující kousek nábytku


VALENTE je konferenční stolek, který je pomyslně oděn v ořechovém dekoru utkaného hávu s ozdobenou kapsou. Tento nábytek přináší do vašeho interiéru nejen elegantní vzhled, ale také kvalitu materiálů a zpracování. Pokud hledáte konferenční stolek, který bude plnit své účely a zároveň bude krásným doplňkem vašeho domova, VALENTE určitě splní vaše očekávání.

Víceúčelový konferenční stolek

VALENTE je nejen elegantním kouskem nábytku, ale také velmi praktickým. Poskytuje vám nejen otevřený odkládací prostor, ale také uzavřený úložný prostor za zdobenými výklopnými dvířky. Takto můžete na stolek ukládat různé předměty, které potřebujete mít neustále po ruce, ale také je můžete bez obav ukrýt.

VALENTE je ideální pro použití v obývacím pokoji, kanceláři nebo dokonce v ložnici. Bavíte se s přáteli a rodinou u kávy a potřebujete místo pro sladké pochoutky? VALENTE vám poskytne dostatek prostoru. Potřebujete pracovní stůl, na kterém můžete pracovat s doklady nebo počítačem? VALENTE vám nabídne komfortní výšku a dostatek prostoru pro vaše potřeby.

Kvalita materiálů a zpracování

VALENTE je vyroben z 18 mm silných desek pokrytých 100 % melaminem v dekoru ořech. Melamin je materiál s vysokou odolností proti poškození. Do výroby nábytku se používá hlavně kvůli jeho trvanlivosti a snadné údržbě. VALENTE je perfektní ukázkou, jak tyto vlastnosti mohou být využity k vytvoření krásného a funkčního kousku nábytku.

Rozměry

VALENTE má šířku 110 cm, hloubku 60 cm a výšku 41,6 cm. Jeho hrudník má výšku 21,6 cm a nožky jsou vysoké 20 cm. Tyto rozměry jsou ideální pro použití jako konferenční stolek. Díky nim je VALENTE dostatečně velký pro uspokojení vašich potřeb, ale zároveň nedominuje prostoru.

Pokud hledáte konferenční stolek, který splní vaše požadavky na eleganci, kvalitu materiálů a zpracování, praktičnost a rozměry, VALENTE je tím pravým kouskem nábytku pro vás. Zkuste si ho objednat na https://www.codina.cz/produkt/asir-konferencni-stolek-valente-orech a dopřejte si kousek nábytku, který vám udělá radost po mnoho let.

ASIR Konferenční stolek VALENTE ořech

S VALENTE vám doma nic nechybí. Tento konferenční stolek vám poskytuje dostatek prostoru na ukládání a zároveň dokáže díky svému ořechovému dekoru zkrášlit váš interiér. Vyrobena z kvalitních a trvanlivých materiálů, VALENTE je sázka na jistotu.